Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | REDONDO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 600x1500x102 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 102 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 130.00 W |
| Hmotnosť / ks | 3.3900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913924064 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 600 |
| Výška | 1500 |
| Hĺbka | 102 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Rozmer | 600x1500x102 mm |
| Materiál | Nerez |
| Príkon | 130 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | redondo |
| Váha | 3.39 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka