Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 52x13,5x37,5 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Výška | 135 mm |
| Hĺbka | 375 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 6.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913815300 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 7.3 |
|---|---|
| Šírka | 520 |
| Hĺbka | 375 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 52x13,5x37,5 cm |
| Materiál | Sklo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | beauty |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Výška | 135 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka