Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Tip: Odporúčame použiť podložku medzi umývadlo a dosku, ktorá umožňuje ľahšie upevnenie a utesnenie umývadiel na dosku, kde umývadlá v spodnej časti nemajú rovnú plochu. V hornej aj spodnej časti podložky je priehľadné tesnenie. Podložkou potom prechádza výpusť. Pre umývadlá bez prepadu odporúčame uzatvárateľnú alebo neuzatvárateľnú výpusť s dlhším šróbením, s možnosťou skrátenia podľa hrúbky dosky.
Tip2: Krása umývadla ešte viac vynikne pri použití podložky s LED osvetlením WP94051LED. Náhľad umývadla s podložkou viď fotogaléria.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 42x14 cm |
| Priemer | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 6.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913803154 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.43 |
|---|---|
| Priemer zátky | 420 |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Šírka | 420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 42x14 cm |
| Materiál | Sklo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | beauty |
| Výška | 140 |
| Hĺbka | 420 |
| Priemer | 420 |
kalkulačka