Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PUNO |
| Rozmer | 55x86x36 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 15.8000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913982996 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Zlato mat |
|---|---|
| Šírka | 550 |
| Výška | 860 |
| Hĺbka | 360 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 55x86x36 cm |
| Materiál | Oceľ |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | puno |
| Váha | 15.8 |
kalkulačka