Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 55x12x36 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 9.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687025260 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 9.3 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Šírka | 550 |
| Výška | 120 |
| Hĺbka | 360 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 55x36 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Výbava | Tenkostenné |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | infinity |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ANO |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
kalkulačka