Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 53x17x39 cm |
| Šírka | 530 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Betón |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 12.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875076 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 12.05 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 530 |
| Hĺbka | 390 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 53x17x39 cm |
| Materiál | Betón |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Výbava | S výpustí |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výška | 170 |
| Balenie obsahuje | Výpusť |
| 3D model | ANO |
kalkulačka