Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 700 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 30x10 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875908 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.28 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Výška | 700 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Rozmer prierezu tyče | 30x10 mm |
| 3D model | ANO |
kalkulačka