Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer | 14 mm |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Klasická |
| Ostatné | Anti-twist systém |
| Hmotnosť / ks | 0.2110 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893049 |
| Taric | 39173300 |
| Záruka | 2 roky |
Systém, ktorý zabraňuje pretočeniu. Je ukrytý v kónusu hadice a zabraňuje jej prekrúteniu.
| Váha | 0.211 |
|---|---|
| Priemer zátky | 14 |
| Farba | Čierna mat |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 150 cm |
| Dĺžka | 1500 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Klasická |
| Výbava | Anti-twist systém |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Ostatní | Anti-twist systém |
| Priemer | 14 |
| Ostatné | Anti-twist systém |
kalkulačka