Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Ostatné | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnosť / ks | 1.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875892 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.23 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Výška | 700 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Tvar | Kruhové |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Hĺbka | 85 |
| Ostatní | Nastavitelná rozteč uchycení |
| Ostatné | Nastavitelná rozteč uchycení |
| 3D model | ANO |
kalkulačka