Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 981M6 | |
|---|---|---|
| Značka: | Reitano Rubinetteria | |
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Priemer | 50 mm |
| Hĺbka | 63 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859939 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.3 |
|---|---|
| Priemer zátky | 50 |
| Farba | Bronz |
| Hĺbka | 63 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Pevné |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatní | Pevné |
| Priemer | 50 |
| Ostatné | Pevné |
| 3D model | ANO |
kalkulačka