Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | DOC66 | |
|---|---|---|
| Značka: | Reitano Rubinetteria | |
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 137 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 0.4600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913860119 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.46 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Výška | 137 |
| Hĺbka | 50 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Retro |
kalkulačka