Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | TP325-11KK00E-0000 | |
|---|---|---|
| Značka: | CREAVIT |
|
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | PAULA |
| Rozmer | 35,5x50 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531174226 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 355 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35,5x50 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| séria | paula |
| Váha | 24 |
kalkulačka