Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | PAULA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 35,5x42 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie), SLIM (tenké) |
| EAN | 8698531173540 |
| Taric | 39222000 |
| Hmotnosť / ks | 3.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
Reaktoplastov sú zosieťované polyméry, ktoré vytvárajú priestorovú trojrozmernú sieť. Sieťovanie nastáva až pri tvarovaní plastu vplyvom tepla a tlaku, niekedy pôsobením katalyzátorov.
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 355 |
| Hĺbka | 420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35,5x42 cm |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie);SLIM (tenké) |
| Záruka | 2 roky |
| séria | paula |
| Váha | 3 |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie);SLIM (tenké) |
kalkulačka