Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PASADOR |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 150x1500x90 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 30.00 W |
| Hmotnosť / ks | 3.0440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913924101 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 150 |
| Výška | 1500 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Rozmer | 150x1500x90 mm |
| Materiál | Nerez |
| Príkon | 30 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | pasador |
| Váha | 3.044 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka