Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Vykurovacie teleso PAPINADO je možné zapojiť priamo do elektrickej zásuvky vďaka krútenému káblu zakončenému vidlicou alebo s použitím odporúčaného adaptéra môžete kábel skryť a napojiť ho priamo do svorkovnice schovanej v stene pre čistý vzhľad kúpeľne. Sušiak je určený na nahrievanie a sušenie uterákov, ktoré oceníte predovšetkým v zimnom období.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAPINADO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 109x1200 mm |
| Šírka | 109 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 40.00 W |
| Hmotnosť / ks | 3.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913964220 |
| Taric | 85167970 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 109 |
| Výška | 1200 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Rozmer | 109x1200 mm |
| Materiál | Nerez |
| Príkon | 40 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | |
| Váha | 3.8 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka