Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NUBES COLOR |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 40x16x32 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Červená/Ružová |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 8.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8057729350178 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Červená/Ružová |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 160 |
| Hĺbka | 320 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x16x32 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| 3D model | ÁNO |
| séria | nubes color |
| Váha | 8.6 |
kalkulačka