Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Dĺžka | 400 mm |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť / ks | 0.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590019498 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.95 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40 cm |
| Dĺžka | 400 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | nubes |
kalkulačka