Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 120x1,2 cm |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Výška | 12 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Pravá |
| Hmotnosť / ks | 0.3800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913854477 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.38 |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Výška | 12 |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Zapustený do podlahy |
| Rozmer | 120x1,2 cm |
| Dĺžka | 1200 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka