Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 100x1 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Výška | 10 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Ľavá |
| Hmotnosť / ks | 0.3550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913813542 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.355 |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Výška | 10 |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Zapustený do podlahy |
| Rozmer | 100x1 cm |
| Dĺžka | 1000 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka