Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 36,1x35,8x52 cm |
| Šírka | 361 mm |
| Výška | 358 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 20.5900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 6221006169858 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 20.59 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 360 |
| Hĺbka | 520 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 31x36x52 |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| Výška | 358 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
kalkulačka