Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 26x11 cm |
| Priemer | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Betón |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| Hmotnosť / ks | 2.4230 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913970641 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 260 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Šírka | 260 |
| Výška | 110 |
| Hĺbka | 260 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 26x11 cm |
| Materiál | Betón |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | small |
| Váha | 5.8 |
| Priemer | 260 |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| 3D model | ANO |
kalkulačka