Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CREST |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 39,5x45x21,7 |
| Šírka | 395 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 217 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino, Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Hmotnosť / ks | 4.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892356 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 395 |
| Výška | 450 |
| Hĺbka | 217 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 39,5x45x21,7 |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | crest |
| Váha | 4.2 |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka