Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | MILA |
| Rozmer | 125x50x80 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika, Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956168319 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 125 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 80 |
| Rozmer | 125x50x80 mm |
| Materiál | Keramika;Oceľ |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | mila |
| Balenie | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.35 |
kalkulačka