Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | CHLOÉ |
| Rozmer | 132x23x99 mm |
| Šírka | 132 mm |
| Výška | 23 mm |
| Hĺbka | 99 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1760 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062858192 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.176 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 132 |
| Výška | 23 |
| Hĺbka | 99 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 132x23x99 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | chloé |
kalkulačka