Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 175 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | 2 výstupy |
| Prietok (3 bar) | 21.800 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882876 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 1.5 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Šírka | 125 |
| Výška | 175 |
| Hĺbka | 103 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 21.8 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Výbava | Dvojcestné |
| Tvar | Kruhové |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | lotta |
| Ostatní | Dvojcestné |
| Ostatné | Dvojcestné |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka