Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 55x15x32 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Hmotnosť / ks | 11.1300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913875656 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 10 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 550 |
| Hĺbka | 320 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 55x32 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| séria | small |
| Výška | 150 |
kalkulačka