Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPECTRE |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 42 mm |
| Ostatné | 2 výstupy |
| Hmotnosť / ks | 1.9860 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943591 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 106 |
| Výška | 156 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 42 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Výbava | Dvojcestné |
| Tvar | Hranaté |
| séria | latus |
| Váha | 1.986 |
| Ostatní | Dvojcestné |
| Ostatné | Dvojcestné |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka