Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 700 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / set | 90.8500 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913953835 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Studená biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 5700 – 6500 K. Toto svetlo je chladné, jasné a často s ľahko modrým nádychom. Prirodzene podporuje bdelosť, preto je vhodné do pracovných priestorov a kúpeľní na osvetlenie galeriek a zrkadiel.

Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 700 |
| Balenie | 5 |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Borovica rustik |
| Príkon | 6 |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | theia |
| Váha | 90.9 |
kalkulačka