Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 31x50x23 cm |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Šedá |
| EAN | 8590913854897 |
| Taric | 63079010 |
| Hmotnosť / ks | 1.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 1.1 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Šírka | 310 |
| Výška | 500 |
| Hĺbka | 230 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 31x50x23 cm |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka