Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 1050 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 lm |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / set | 88.7600 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913953842 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Studená biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 5700 – 6500 K. Toto svetlo je chladné, jasné a často s ľahko modrým nádychom. Prirodzene podporuje bdelosť, preto je vhodné do pracovných priestorov a kúpeľní na osvetlenie galeriek a zrkadiel.

Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 1050 |
| Balenie | 4 |
| Materiál | MDF/lamino |
| Príkon | 10 |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | theia |
| Váha | 88.8 |
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka