Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | VERBENA |
| Rozmer | 115x25x85 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341096963 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.206 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 115 |
| Výška | 25 |
| Hĺbka | 85 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 115x25x85 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | verbena |
kalkulačka