Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 960 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá, Zrkadlá v ráme |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Farba LED | Teplá biela (2 800 - 3 000 K) |
| Svietivosť | 4320 lm |
| Životnosť (LED) | 30000 hodin |
| Výbava | Automatické dovretie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / set | 80.2500 kg |
| Balenie | 5 ks |
| EAN | 8590913953545 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Teplá biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 2800 – 3000 K. Toto svetlo je pocitovo teplé, má žltkastý až oranžový nádych. Navodzuje príjemnú a uvoľnenú atmosféru, preto je vhodné do spální a jedální.

Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Balenie | 5 |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Brest Bardini |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Teplá biela (2 800 - 3 000 K) |
| Svietivosť | 4320 |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá;Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Životnosť (LED) | 30000 |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| séria | odetta |
| Váha | 102.1 |
| Šírka | 960 |
kalkulačka