Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | CK300-11CB00E-FF00 | |
|---|---|---|
| Značka: | Sapho |
|
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | KID |
| Rozmer | 28,7x28x55,7 cm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 281 mm |
| Hĺbka | 557 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 14.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531127116 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 14.2 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 287 |
| Výška | 281 |
| Hĺbka | 557 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 28,7x28x55,7 cm |
| Materiál | Keramika |
| Výbava | Odpad spodný |
| séria | kid |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Tvar | Klasik |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Odpad spodný |
kalkulačka