Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | CK400.00CB00E.FF00 | |
|---|---|---|
| Značka: | Sapho |
|
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | KID |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 308 mm |
| Výška | 345 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Balenie neobsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil |
| EAN | 8698531127147 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnosť / ks | 8.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 8 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 308 |
| Výška | 345 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| séria | kid |
| Balenie neobsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil |
kalkulačka