Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KARE |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 60x45 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| EAN | 8590913872419 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 15.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 15.98 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 600 |
| Hĺbka | 450 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x45 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Do nábytku |
| séria | kare |
| 3D model | ANO |