Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | KARE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 120x45,5 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Hĺbka | 455 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 27.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913914 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 38.3 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 1200 |
| Hĺbka | 455 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 120x45,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Do nábytku |
| séria | kare |
| 3D model | ANO |
kalkulačka