Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 204x797x204 mm |
| Priemer | 204 mm |
| Šírka | 204 mm |
| Výška | 797 mm |
| Hĺbka | 204 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.5260 kg |
| EAN | 4006956192253 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 204 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 204 |
| Výška | 797 |
| Hĺbka | 204 |
| Rozmer | 204x797x204 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 2.526 |
kalkulačka