Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 230x667x170 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 667 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913998454 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 230 |
| Výška | 667 |
| Hĺbka | 170 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 230x667x170 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera s WC kefou |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | samba |
| Váha | 1.2 |
kalkulačka