Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 38x74,5x66 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 745 mm |
| Hĺbka | 660 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad zadný |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 30.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913964152 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 380 |
| Výška | 745 |
| Hĺbka | 660 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 38x74,5x66 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
| Váha | 19.6 |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Balenie obsahuje | Kotviaca sada |
| Ostatné | Odpad zadný |
kalkulačka