Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 35,5x44 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie) |
| EAN | 8590913964527 |
| Taric | 39222000 |
| Hmotnosť / ks | 1.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
Vyniká vysokou rázovou húževnatosťou, je ľahký, zároveň stabilný a s vysokou odolnosťou. Je odolný teplotám do 100 °C, bežným prostriedkom používaným v domácnosti vrátane organických kyselín, bieliacim prostriedkom na báze chlóru, alkoholu a olejom.
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 355 |
| Hĺbka | 440 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35,5x44 cm |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.72 |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie) |
kalkulačka