Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | GINKO |
| Výška | 124 mm |
| Hĺbka | 131 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.5460 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913805165 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 2.75 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 124 |
| Hĺbka | 131 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ginko |
kalkulačka