Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 684 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 30x15 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810022 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.72 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 684 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | ABS/nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Hranaté |
| Rozmer prierezu tyče | 30x15 mm |
| Hĺbka | 50 |
kalkulačka