Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEBERIT |
|---|---|
| Rozmer | 246x164x13 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4025410756596 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.5 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 246x164x13 mm |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka