Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FACTOR |
| Výška | 1117 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 24 mm |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Prietok (3 bar) | 7.500 l/min |
| Hmotnosť / ks | 4.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913808128 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 3.99 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 1117 |
| Hĺbka | 387 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 7.5 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 24 mm |
| séria | factor |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatní | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
kalkulačka