Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | CHROM LINE |
| Rozmer | 260x375x112 mm |
| Dĺžka | 260 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hĺbka | 112 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: na zavesenie |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883941 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.26 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 260 |
| Výška | 375 |
| Hĺbka | 112 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 260x375x112 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: na zavesenie |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Tvar | Drôtené |
| séria | chrom line |
| Dĺžka | 260 |
kalkulačka