Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Dodávané bez úchytky. Na dokúpenie podľa vlastného výberu.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ETIDE |
| Rozmer | 71,5x85x44 cm |
| Šírka | 715 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo, Úchytka |
| Hmotnosť / ks | 14.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914560 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 715 |
| Výška | 850 |
| Hĺbka | 440 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 71,5x85x44 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla;Bez úchytky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | etide |
| Váha | 14.5 |
| Súčasť balenia | Bez umývadla;Bez úchytky |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla;Bez úchytky |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
kalkulačka