Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 285x8x26 mm |
| Šírka | 285 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť / ks | 0.0630 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913884658 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.063 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 25,6 cm |
| Záruka | 2 roky |
| séria | terno |
| Farba | Čierna mat |
| Výška | 8 |
| Hĺbka | 26 |
| Dĺžka | 285 |
| Šírka | 285 |
| Materiál | Kov |
kalkulačka