Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ELMIS |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 400x800x55 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Doskové |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 120.00 W |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 7.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887086 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 7.6 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 400 |
| Výška | 800 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Doskové |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Rozmer | 400x800x55 mm |
| Materiál | Hliník |
| Príkon | 120 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | elmis |
| 3D model | ANO |
kalkulačka