Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LTK |
| Rozmer | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Výkon | 600 W |
| Stupeň krytia | IP64 |
| Hmotnosť / ks | 1.7920 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878008 |
| Taric | 85168080 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.448 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 550 mm |
| Stupeň krytia | IP64 |
| Výkon | 600 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | ltk |
kalkulačka