Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | EASY |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844096 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 31.878 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Výška | 1900 |
| Hĺbka | 1000 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| séria | easy line |
| 3D model | ANO |